saport_babski_wyjazd

Babski weekend 8-10 października 2021

Kolejna edycja 👩BABSKIEGO WEEKENDU👩!
Termin: 8-10 października (piątek od-niedziela)
Tym razem zabieram Was 💕🔸Luksusowe SIEDLISKO & SPA ANAHATA💕🔸!!
To cudowny dom Modrzew, który mamy na wyłączność! Dom z pięknymi wnętrzami, niepowtarzalnym klimatem i przytulnymi pokojami 🙂 Będziemy spać w pokojach 2 i 4 osobowych.
🔸Co będziemy robić?
Przede wszystkim dobrze się bawić i dodatkowo proponuję Wam moje warsztaty z budowania poczucia własnej wartości pobudzania motywacji do działania i treningu wytrwałości we własnych postanowieniach.
Wszystko oczywiście na luzie… w dresikach, z kubkiem ulubionej kawy, na wygodnych kanapach przy kominku…
Jeśli zechcecie powiem również o FRIS® – pokażę jak można wykorzystać wiedzę na temat swojego stylu myślenia i działania, żeby lepiej się dogadywać z innymi i poczuć przyjemność z pracy.
🔸Co jeszcze będziemy robić?
Jak to zwykle na babskich wyjazdach będzie dużo babskich pogaduch, wspólnego relaksu w jacuzzi, saunie. Z gorącej balii na świeżym powietrzu będziemy oglądać babski film w kinie plenerowym, raczyć się Prosseco, robić sobie maseczki, peelingi i inne domowe zabiegi, na które zazwyczaj nie mamy czasu 🥰
Dodatkowo będziemy mogły również skorzystać z profesjonalnego masażu relaksacyjnego 🥰
Rozpalimy ognisko, pójdziemy na spacer nad jezioro i do pobliskiego lasu – kto wie, może spotkamy jakiegoś grzybiarza 😉…(nie mylić z grzybem ;))
Zabawimy się w kosmetyczki, fryzjerki i stylistki – poprzebieramy się, będziemy się przy tym dobrze bawić, tańczyć…może nawet zrobimy z tego sesję zdjęciową (czyli to, co kochacie)
🔸Co będziemy jeść?
Śniadania i kolacje przygotujemy sobie same wspólnie, a obiady zamówimy. Artykuły spożywcze są i obiady są już wliczone w cenę 🙂
Zakupy zrobię jak poznam Wasze gusta kulinarne 🙂
Oczywiście każda z Was może przywieźć coś swojego – na co ma ochotę…🥂
🥰😊😻Będzie bosko! 🥰😊😻
Zapisujcie się i bierzcie przyjaciółki do pokoju.
MAM tylko 7 miejsc!, więc kto pierwszy ten lepszy.
ZAPISY zbieram w prywatnych wiadomościach lub na maila biuro@sa-port.pl
Na zgłoszenia w tej cenie czekam tylko tydzień! Do 7 września 🙂
😁Jedziemy?!😁